
Niech Święta Wielkanocne będą czasem spokoju, pełnym nadziei i wiary.
Czasem wiosennego nastroju i spotkań przy rodzinnym stole.
Niech święconka smaczna będzie, a w Dyngusa woda wszędzie.
Życzy Zarząd Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego
What do you feel about this post?
0%
Like
0%
Love
0%
Happy
0%
Haha
0%
Sad
0%