Podsumowanie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2022/23

Aktualności

Przedstawiamy podsumowanie współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2022/2023. Poznajcie klasyfikację najlepszych szkół oraz powiatów w województwie lubelskim w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej…

Współzawodnictwo uczniów w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2022/23 wygrała Szkoła Podstawowa nr 3 ze Świdnika, gromadząc 327 punktów. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 5 z Biłgoraja, a trzecie Szkoła Podstawowa nr 2 z Tomaszowa Lubelskiego. Gratulujemy wyników!

Prezentujemy również klasyfikację powiatów w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

msc.nazwa szkołypunkty
1SP 3 Świdnik327
2SP nr 5 Biłgoraj301,5
3SP nr 2 Tomaszów300
4SP nr 3 Lubartów270
5SP nr 2 Hrubieszów262
6SP nr 8 Chełm258
7SP 7 Śwdnik239
8SP 4 Zamość208
9SP nr 3 Tomaszów206
10SP 1 Łuków199
11SP nr 1 Chełm192
12SP nr 6 Biała Podl.185
13SP 1 Biłgoraj181
14SP nr 9 Biała Podl.178
15SP 11 Puławy176
16SP nr 3 Chełm161
17SP nr 30 Lublin160
18SP 8 Zamość147
19SP nr 4 Łuków140
20SP nr 5 Świdnik140
21SP nr 2 Biała Podl.139
22SP 6 Zamość134
23SP Poniatowa130
24SP nr 9 Zamość128
25SP 2 Kraśnik124
26SP Piszczac115
27SP Kalinówka112
28SP Janów Lub.110
29SP 4 Lubartów108
30SP nr 3 Hrubieszów105
31SP Krasnobród105
32SP 3 Zamość101
33SP nr 1 Parczew98
34SP Rejowiec95
35SP Tarnogród87
36PSP nr 2 Ryki84
37SP nr 1 Kasnystaw81
38SP nr 1 Puławy79
39SSP Zamość78
40SP nr 5 Biała Podl.77
41SP nr 5 Łuków77
42SP nr 3 Biała Podl.77
43SP Bystrzejowice76
44SP 3 Międzyrzec Podl.75
45SP Werbkowice74
46SP nr 4 Lublin73
47SP nr 44 Lublin72
48SP Kodeniec68
49SP nr 5 Kraśnik67
50SP Frampol66
51SP Fajsławice64
52SP Okszów62
53SP Szyszków62
54SP Godziszów62
55SP Zwierzyniec62
56SP nr 1 Kraśnik61
57SP Terspol61
58SP Grabów Szlachecki60
59SP Bychawa59
60SP Świdry59
61SP Modliborzyce58
62SP nr 16 Lublin58
63SP Gózd58
64SP Kamionka57
65SP Samoklęski54
66SP Bełżyce54
67SP nr 46 Lublin54
68SP nr 4 Krasnystaw53
69SP nr 2 Opole Lub.53
70SP Janów Podl.50
71SP Krzywda49
72SP Ludwin48
73SP nr 23 Lublin46
74SP Kamień44
75ZS Janowiec43
76SP Siedliszcze43
77SP Karczmiska42
78SP Sosnowica41
79SP nr 10 Puławy41
80SP nr 4 Chełm41
81SP Lubycza Królewska40
82SP Ulan-Majorat40
83SP Lubycza Królewska40
84SP nr 6 Chełm40
85SP 12 Lublin40
86SP nr 4 Świdnik37
87SP Dorohusk37
88SP Kurów36
89SP Księżpol36
90SP Uher36,5
91SP Wola Sernicka36
92SP nr 14 Lublin36
93SP Niemce36
94SP nr 2 Parczew36
95SSP Biała Podl.34
96SP nr 21 Lublin33
97SP Leśna33
98SP Gródek Szlachecki32
99SP Strzyżew33
100SSP Kraśnik30
101SP Gościeradów29
102SP Michów29
103MSP Padarewski29
104SP Dołhobyczów29
105SP nr 1 Opole Lub.29
106SP nr 28 Lublin28
107SP nr 7 Lublin28
108SP nr 6 Kraśnik28
109SP Potrowice27
110SP Kszczonów26
111SP Łucka26
112SP nr 27 Lublin26
113SP Dratów26
114SP 3 Szczebrzeszyn25
115SP Przybysławice24
116SP Potok Stany24
117SP Jaszczów23,5
118SP Swory23
119SP Żółtańce22
120SP nr 2 Dęblin20
121SP Skrudki15
122SP nr 1 Ryki15
123SP Wierzba15
124SP Milejów15
125SP Zawieprzyce15
126SP Ostrów Lub.15
127SP Gorzków15
128SP Kaczórki14
129SP nr 3 Włodawa14
130SP Wytyczno13
131ZS Grabowiec13
132SP Kłoczew14
133SP Nizdów14
134SP Czerśl14
135SP 2 Miedzytrzec Podl.14
136SP Kock14
137SP Stary Uścimów14
138SP Krupe14
139SP Staw14
140SP Tereszpol Kukiełki14
141SP nr 3 Puławy13
142SP Wilków13
143SP Skoków13
144SP Józefów n/Wisłą13
145SP Zakrzów13
146SP Aleksandrów13
147SP 2 Łęczna13
148SP Ciecierzyn13
149SP Kodeń13
150SP Mniszek13
151SP Wysokie13
152SP Bystrzyca Stara13
153SP nr 1 Lubartów13
154SP Siennica13
155SP nr 6 Puławy13
156SP nr 7 Chełm12
157SP Majdan Sopocki12
158SP Jabłoń12
159SP Dębowa Kłoda12
160SP Górka Lubartowska12
161SP nr 1 Międzyrzec Podl.12
162SP Zezulin11,5
163SP Urszulin11,5
164SP Majdan Górny11,5
165SP Leopoldów11,5
166SP Spiczyn11
167SP Mamoty Górne11
168SP Rzeczyca11
169SP Hrud10
klasyfikacja powiatów
powiatpunkty
1Lubartów827
2Świdnik819
3Zamość m.796
4Biłgoraj782,5
5Chełm m.757
6Biała Podlaska690
7Tomaszów596,5
8Łuków584
9Hrubieszów568,5
10Biała Podlaska pow.533
11Puławy518,5
12Lublin pow.517
13Kraśnik509
14Chełm pow.353,5
15Opole Lub.335
16Janów Lub.308
17Parczew299
18Krasnystaw289
19Ryki276,5
20Zamość pow.234
21Łęczna232
22Radzyń40
23Włodawa38,5