Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy

I. REJON – BIAŁA PODLASKA

  1. Biała Podlaska miasto i pow. bialski
    Stanisław Polaczuk – bszs@op.pl
  2. Łuków
    Marcin Grzeczyński – grzeczny8@wp.pl
  3. Parczew
    Andrzej Hulajko – szs@parczew.pl
  4. Radzyń Podlaski
    Marek Frączek – frmarek@interia.pl

II. REJON – LUBARTÓW

  1. Lubartów
    Zbigniew Sajda – bzsajda@wp.pl
  2. Opole Lubelskie
    Robert Kania – kubakania@interia.pl
  3. Puławy
    Sławomir Michna – michnaslawomir@interia.pl
  4. Ryki
    Nastalski Mariusz (Ryki) – mariusz.nastalski@wp.pl
    Artur Pacholski (Dęblin) – artur.pikas@poczta.onet.pl

III. REJON – CHEŁM

  1. Chełm miasto i pow. chełmski
    Marian Sikorski – mszswchelmie@wp.pl
  2. Łęczna
    Jerzy Bartosiewicz – ba_jer@interia.eu
    Mirosław Tarkowski – tamirek@wp.pl
  3. Świdnik
    Grzegorz Martyniuk – gregski1@wp.pl
    Jacek Czerniakowski – czernyjac68@wp.pl
    Danuta Dudzińska – dudzinska1@gazeta.pl
  4. Włodawa
    Andrzej Wysokiński – andrzejwyso@o2.pl

IV. REJON – ZAMOŚĆ

  1. Zamość miasto i pow. zamojski
    Jerzy Prokop – szs_zamosc@op.pl
  2. Hrubieszów
    Zbigniew Krawczuk – krawczukz@o2.pl
  3. Krasnystaw
    Marta Grzywna – marta_g881@op.pl
  4. Tomaszów Lubelski
    Andrzej Gdański – andree.44@o2.pl

V. REJON – LUBLIN pow.

  1. Bystrzyca
    Ireneusz Rapa – rapp1@wp.pl
  2. Biłgoraj
    Krzysztof Blicharz – k-blicharz@wp.pl
  3. Janów Lubelski
    Zbigniew Czajkowski – zczajk@o2.pl
  4. Kraśnik
    Anna Świercz – aswiercz@powiatkrasnicki.pl
    Piotr Kozłowski – pkozlowski13@gmail.com

VI. REJON – LUBLIN miasto

  1. Paweł Siepsiak – pawel.siepsiak@lublin.eu
facebook twitter google+
Partnerzy
logo MSIT
logo Energa
logo PZU
logo Orlen
Przyjaciele sportu szkolnego
logo Kursor
logo medicalsport