Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy

Rok szkolny 2019/2020
I. Igrzyska Dzieci

  1. Sztafetowe biegi przełajowe – Adamów, 10.10.2019
  2. Tenis stołowy indywidualnie – Podedwórze, 21.10.2019
  3. Pływanie Biała Podlaska, 18.11.2019
    dziewczęta
    chłopcy
  4. Tenis stołowy – Podedwórze, 4.02.2020

II. Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  1. Sztafetowe biegi przełajowe – Adamów, 10.10.2019
  2. Tenis stołowy indywidualnie – Podedwórze, 8.11.2019
  3. Pływanie Biała Podlaska, 18.11.2019
    dziewczęta
    chłopcy
  4. Tenis stołowy – Podedwórze, 19.11.2019

III. Licealiada

  1. Szkolna Liga LA – Biała Podlaska, 8.10.2019
  2. Sztafetowe biegi przełajowe – Adamów, 10.10.2019
  3. Pływanie Biała Podlaska, 18.11.2019
    dziewczęta
    chłopcy
  4. Tenis stołowy – Biała Podlaska, 6.02.2020
    dziewczęta
    chłopcy

Rok szkolny 2018/2019
I. Igrzyska Dzieci

  1. Sztafetowe biegi przełajowe Swory, 4.10.2018
    Igrzyska Dzieci
  2. Tenis stołowy indywidualnie Podedwórze, 16.10.2018
  3. Pływanie – Radzyń Podlaski, 30.11.2018
  4. Tenis stołowy Podedwórze, 5.02.2019
  5. Mini siatkówka 4 dziewcząt Biała Podlaska, 15.03.2019
  6. Drużynowe biegi przełajowe Swory, 22.03.2019
    Igrzyska Dzieci
  7. Koszykówka dziewcząt Biała Podlaska, 3.04.2019
  8. Koszykówka chłopców – Biała Podlaska, 8.04.2019
  9. Piłka ręczna chłopców – Biała Podlaska, 8.04.2019
  10. Piłka nożna dziewcząt – Parczew, 23.05.2019
  11. Piłka nożna chłopców Parczew, 28.05.2019

II. Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  1. Sztafetowe biegi przełajowe Swory, 4.10.2018
    Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  2. Tenis stołowy indywidualnie Podedwórze, 20.11.2018
  3. Pływanie – Radzyń Podlaski, 30.11.2018
  4. Tenis stołowy dziewcząt Biała Podlaska, 25.01.2019
  5. Tenis stołowy chłopców Biała Podlaska, 25.01.2019
  6. Siatkówka dziewcząt Biała Podlaska, 28.02.2019
  7. Koszykówka dziewcząt Biała Podlaska, 14.03.2019
  8. Koszykówka chłopców Biała Podlaska, 18.03.2019
  9. Piłka ręczna dziewcząt Biała Podlaska, 1.04.2019
  10. Piłka nożna chłopców – Dębowa Kłoda, 30.04.2019
  11. Piłka nożna dziewcząt – Jabłoń, 7.05.2019

III. Licealiada

  1. Liga LA Biała Podlaska, 28.09.2018
  2. Sztafetowe biegi przełajowe Swory, 4.10.2018
    Licealiada
  3. Pływanie: sztafety i indywidualnie – Radzyń Podlaski, 30.11.2018
  4. Halowa piłka nożna dziewcząt Biała Podlaska, 4.12.2018
  5. Halowa piłka nożna chłopców Biała Podlaska, 7.12.2018
  6. Tenis stołowy Parczew, 30.01.2019
  7. Siatkówka dziewcząt Parczew, 6.03.2019
  8. Siatkówka chłopców Biała Podlaska, 7.03.2019
  9. Piłka ręczna chłopców Biała Podlaska, 13.03.2019
  10. Piłka ręczna dziewcząt Biała Podlaska, 15.03.2019
  11. Drużynowe biegi przełajowe Swory, 22.03.2019
    Licealiada
  12. Piłka nożna chłopców Parczew, 27.03.2019
  13. Koszykówka chłopców Biała Podlaska, 1.04.2019
  14. Tenis stołowy indywidualnie – Biała Podlaska, 9.04.2019

facebook twitter google+
Partnerzy
logo MSIT
logo Energa
logo PZU
logo Orlen
Przyjaciele sportu szkolnego
logo Kursor
logo medicalsport