Wyniki finału wojewódzkiego Licealiady w szachach

Aktualności

W III Liceum Ogólnokształcącym w Zamościu odbył się finał wojewódzki Licealiady w szachach drużynowych. Zawody wygrali uczniowie I LO w Tomaszowie Lubelskim…

I Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Lubelskim wygrało finał wojewódzki Licealiady w szachach drużynowych. Na drugim miejscu uplasowało się I Liceum Ogólnokształcące w Lublinie, a na trzecim I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu.

Gospodarzem zawodów był Miejski Szkolny Związek Sportowy w Zamościu. W turnieju uczestniczyło 16 drużyn, w tym 86 zawodników. Grano 7 rund z czasem 10 minut i 5 sekund na ruch na zawodnika.